Układanie płytek - jak skrócić pracę? 0
Układanie płytek - jak skrócić pracę?

Systemy poziomowania płytek

Remont często spędza sen z powiek właścicielom mieszkań i domów. Chcą, aby wszystko było idealnie zrobione w jak najkrótszy czasie i po jak najmniejszych kosztach. Najczęściej poszukujemy fachowców, którzy wykonają większość pracy za nas, jednakże nie zdajemy sobie sprawy, że wiele rzeczy jesteśmy w stanie wykonać własnymi rękami. Dzięki temu możemy zaoszczędzić pieniądze i mieć pewność co do wykonania. Niektóre prace remontowe mogą wydawać się zbyt skomplikowane, aby robić je samemu, jak na przykład układanie płytek. Jednak z dobrym przygotowaniem, nie będzie to stanowiło większego problemu. W tym tekście pokażemy główne problemy, które mogą pojawić się przy pracach glazurniczych i lepiej być na nie przygotowanym, oraz jak możemy skrócić czas przy płaszczyznowaniu płytek.

czytaj całość »
Remont tarasu: Jak położyć deski tarasowe? 0
Remont tarasu: Jak położyć deski tarasowe?

Gorące dni są już coraz bliżej, nic więc dziwnego, że wielu z nas planuje teraz remont tarasu lub remont balkonu. W sezonie letnim miejsca te często przejmują funkcję salonu i stają się centrum życia rodzinnego i towarzyskiego. Niestety, po wielu przebytych zimach i po latach użytkowania podłoga naszego tarasu często aż prosi się o remont! Jednym z pierwszych pytań jakie pojawiają się w takiej sytuacji to: Czy dam radę sam, czy zadzwonić po fachowca.

czytaj całość »
Jaki system poziomowania płytek wybrać w 2021 roku? 0
Jaki system poziomowania płytek wybrać w 2021 roku?

Systemy poziomowania płytek
Często wychodzimy z założenia, że do remontu potrzebne jest doświadczenie i specjalistyczny sprzęt. Wiele sklepów wychodzi temu naprzeciw i swoimi produktami oferuje nam, coraz więcej narzędzi, aby wykonać wiele robót remontowych na własną rękę.  Najlepszym przykładem będzie tutaj oferta systemów do poziomowanie płytek na podłodze i ścianach.. Używanie tradycyjnych poziomic i krzyżyków dystansowych odchodzi do lamusa, a coraz większą popularnością cieszą się klipsy i kliny do glazury, czyli tak zwany system poziomowania/płaszczyznowania płytek. 

 

czytaj całość »
Pierwszy post 0

Bloguj w swoim sklepie!

Blog to jedno z najskuteczniejszych narzędzi komunikacyjnych XXI wieku. Dlatego twój sklep też musi blogować.

Na świecie są miliony ludzi szukających w internecie najciekawszych treści oraz produktów. Nie każdy jednak ufa reklamom, dla wielu z nich najważniejsze jest źródło tych informacji. Im bardziej wiarygodne, tym lepiej. Dlatego blogowanie jest tak ważne, by poprzez bloga budować zaufanie swoich klientów.

Jeżeli wiesz co chcesz sprzedawać w sklepie internetowym, powinieneś też znać wszystkie obawy i zainteresowania swoich klientów – artykułami na blogu musisz odpowiadać na ich potrzeby oraz ich inspirować. To ważne także dla Google i wyszukiwarek internetowych – im lepszy i ciekawszy content na twojej stronie, tym większa szansa, że trafi do tych, którzy go szukają w internecie.

Tutaj możesz zacząć blogować już dziś.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl